Описание
Характеристики
Информация для заказа
Джерело безперебійного живлення тм Stark Pro серії Pro ll потужністю 5000 Вт топології On-line (подвійне перетворення) призначене для живлення відповідальних споживачів електроенергії, що мають максимальні вимоги до якості електроживлення, як то сервери, медичне обладнання, ЦОДи, компютерна та інша чутлива техніка.
Є можливість монтажу в стійку 19".
Сумісність з генераторами.
Можливість побудови 1ф-систем потужністю до 45кВт та 3ф-систем живлення. Робота на спільну акумуляторну батарею.
ДБЖ працює від однієї або декількох груп зовнішних акумуляторних батарей напругою 48В (51,2В) технологій AGM, GEL або LiFePo4, які обираються окремо в залежності від величини та характеру навантаження та бажаного часу резерву.
ДБЖ працює повністю автономно, усі перемикання при зникненні/відновленні мережі та заряд акумулятора відбуваються в автоматичному режимі. Усе керування відбувається через РК-дисплей пристрою. Є можливість дистанційного моніторингу стану системи та керування.
Основні характеристики:
Потужність - 5000ВА/5000Вт
Тип - On-line
Коефіцієнт потужності - 0,98
Вхідна напруга - 110-280В
Вихідна напруга - 220В/230В/240В
Форма вихідної напруги - чиста синусоїда
Напруга АБ - 48В, регульована
Рек. діапазон ємностей АБ - 40-600Аг
Струм заряду АБ від мережі - 5-60А, регульований
Розміри - 400x438x131мм (3U, Rack)
Вага - 15 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Допустимая пиковая мощность | 9000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| КПД, не менее | 93 % |
| Максимальная мощность | 5000 Вт |
| Защита | |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Высота | 438 мм |
| Вес | 11 кг |
| Основные атрибуты | |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 220 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Коэффициент преобразования | 0.9 |
| Частота | 50 Гц |
| Перегрузочная способность | 200% |
| Число фаз питания | 1 |
| Защита от перегрузок | Да |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Солнечная батарея | Да |

