Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інвертор напруги ЕЛІМ ПНК-12-300 призначений для живлення відповідальних споживачів електроенергії (системи опалення, сигналізації і відеонагляду, аварійного освітлення, комп'ютерна техніка, інтернет-модеми тощо) потужністю до 300Вт.
Для забезпечення живлення більш потужних споживачів використовуються моделі потужністю 1-2-3-5-8-10кВт.
Інвертор працює від однієї зовнішньої акумуляторної батареї напругою 12В технологій AGM, GEL, LiFePo4, яка обирається окремо в залежності від навантаження та бажаного часу резерву.
Інвертор працює повністю автономно, усі перемикання при зникненні/відновленні мережі та заряд акумулятора відбуваються в автоматичному режимі.
Основні характеристики:
Потужність - 300Вт
Вхідна напруга - 140-275В
Вихідна напруга:
форма вихідної напруги - чиста синусоїда
при роботі від мережі - 220В+/-10%
при роботі від акумулятора - 220В+/-3%
Перевантаження - 120% до 30 сек.
Напруга заряду АБ - 13,6В, регульована
Напруга відключення АБ - 10,8В, регульована
Струм заряду АБ - 5-10А, регульований
Рек. діапазон ємностей АБ - 40-100Аг
Розміри - 350x265x125 мм
Вага - 6,15 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЕЛІМ-Україна |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Напольный |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Ток заряда | 10 А |
| Минимальное входное напряжение | 145 В |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 300 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 360 Вт |
| Максимальная мощность | 300 Вт |
| Время переключения | 5 мс |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Высота | 125 мм |
| Вес | 6.15 кг |
| Защита | |
| Тип предохранителя | Автоматический |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Наличие холодного старта | Да |


