Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інвертор напруги Lorenz Electric Лі-1500С призначений для живлення відповідальних споживачів електроенергії (системи опалення, сигналізації і відеонагляду, аварійного освітлення, комп'ютерна техніка, інтернет-модеми тощо) потужністю до 1050Вт.
Інвертор працює від двох зовнішніх акумуляторних батарей напругою 12В кожна (разом 24В) технологій AGM, GEL, LiFePo4, які обираються окремо в залежності від навантаження та бажаного часу резерву.
Інвертор працює повністю автономно, усі перемикання при зникненні/відновленні мережі та заряд акумуляторів відбуваються в автоматичному режимі.
Основні характеристики:
Потужність - 1050ВА / 700Вт
Вхідна напруга - 140-275В
Вихідна напруга:
форма вихідної напруги - чиста синусоїда
при роботі від мережі - 220В+/-10%
при роботі від акумулятора - 220В+/-3%
Перевантаження - 120% до 30 сек.
Напруга АБ - 24В (2х12В)
Струм заряду АБ - 15А
Рек. діапазон ємностей АБ - 55-150Аг
Розміри - 337x146x170 мм
Вага - 7,4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lorenz electric |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Напольный |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Ток заряда | 15 А |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 300 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 360 Вт |
| Максимальная мощность | 300 Вт |
| Время переключения | 4 мс |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 337 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Высота | 170 мм |
| Вес | 7.4 кг |
| Защита | |
| Тип предохранителя | Автоматический |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от переполюсовки | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Наличие холодного старта | Да |






